برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

آموزش افزایش بازدید سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل فقط در 15 روز 100% تضمینی

آموزش افزایش بازدید سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل فقط در 15 روز 100% تضمینیافزایش بازدید سایت دارای مراحل خاص و طبقه بندی شده می باشد که هر یک از این مراحل افزایش بازدید سایت دارای اولویت نسبت به مرحله بعدی افزایش بازدید سایت می باشد و شما بدون انجام و به اتمام رساندن یک مرحله افزایش بازدید سایت نمی توانید وارد مرحله بعدی افزایش بازدید سایت بشوید . این مراحل افزایش بازدید سایت دقیقا منطبق بر مراحل و تکنیک های سئو می باشند و شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب بایستی کلیه این مراحل را بصورت کامل و به ترتیب انجام بدهید . در اتمام این آموزش افزایش بازدید سایت شما شاهد خواهید بود که سایت شما در چندین کلمه در صدر موتور های جستجو از جمله گوگل قرار خواهد گرفت و دیگر نیاز به پرداخت هزینه های میلیونی به سایت های سئو و افزایش بازدید سایت که پس از طی چندین ماه جهت سئو و افزایش بازدید سایت شما فقط دو سه کلمه را به صفحه اول منتقل می کنند ,کلی از کلمات کلیدی سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده خواهد شد و سیر صعود و پیشرفت افازیش بازدید سایت شما در همان چند کلمه محدود نمی شود و با گذشت زمان بر تعداد آن کلمات افزوده خواهد شد .


 


در انتهای این آموزش افزایش بازدید سایت که توسط سایت سئو رنک تولز تهیه و ارایه شده است شما شاهد خواهید بود که چگونه حتی یک وبلاگ با 20-30 پست خواهد توانست فقط در مدت 1 ماه کل لینک های صفحه اول گوگل را به خود اختصاص دهد و سایر سایت ها با کلی هزینه و چندین سال وقت گذاشتن و در اختیار داشتن گروه های مجرب افزایش بازدید سایت و سئو و چندین هزار پست به لینک ها و صفحات بعدی گوگل و بعد از لینک های شا منتقل شوند .


 


معیار کاری شما در افزایش بازدید سایت فقط سایت گوگل می باشد چون به غیر فعالیتی که شما در سایر سایت ها و فروم ها و شبکه های اجتماعی دارید که با گذاشتن پست و مطلب و لینک و تبلیغات موجب ورورد بازدید کننده با سایت شما می شوند تنها راه باقی مانده و پر بازده تر  و کم دردسر تر در افزایش بازدید سایت سایت گوگل می باشد که از طریق جستجوی کاربران در موتور جستجوی گوگل از طریق معرفی لینک سایت شما موجب ورود کاربر به سایت شما می شود . همانگونه که شما به عنوان یک کاربر مستحضر هستید وقتی شما عنوانی را در گوگل جستجو می کنید جهت رسیدن به نتیجه در 99% اوقات فقط نتایج ارایه شده در صفحات اول تا سوم گوگل را بررسی میکنید و در صورت نرسیدن به نتیجه مطلوب عنوان جستجو شده را تغییر می دهید . پس در صورتی که سایت شما در خوش بینانه ترین حالت در این 3 صفحه و در منطقی ترین حالت در صفحه اول گوگل و جط چند لینک اول نباشد شما نباید انتظار بازدید روزانه خوب و افزایش بازدید داشته باشید . کاری که من در این پست قصد دارم انجام دهم رساندن لینک های سایت شما در چندین کلمه کلیدی فقط در مدت 15 روز به چند لینک اول صفحه گوگل و افزایش بازدید سایت شما بصورت چشمگیر می باشد .


 


در مرحله اول در افزایش بازدید سایت شما بایستی در سایت Web Master Tools گوگل که معیار شما در محبوبیت سایتتان نزد گوگل می باشد ثبت نام کنید . شما بعد از وارد شدن به صفحه Web Master Tools گوگل در صورتی که اکانت ایمیل گوگل که بنام Gmail معروف هست را دارید که هیچ در غیر این صورت بایستی روی گزینه Create a New Accountکلیک کنید و مراحل ثبت نام را طی نمایید . پس از اتمام و ایجاد اکانت گوگل بایستی به صفحه Web Master Tools وارد شوید و یوزرنیم و پسورد خود را جهت ورود به این سایت وارد کنید . این سایت گرانبها اطلاعات ارزشمندی از اوضاع سایت شما در گوگل - مشکلات سایت شما در گوگل - کلمات کلیدی و رتبه هر کلمه در گوگل - تعداد internal link و external link - تعداد لینک های ایندکس شده و تعداد کل لینک های شناسایی شده شما در گوگل و کلی اطلاعات با ارزش دیگر در اختیار شما قرار می دهد که هریک در افزایش بازدید سایت و دلایل عدم افزایش بازدید سایت شما نقش بسزایی ایفا می کند که به دلیل اختصاص داشتن این پست به مراحل مختلف افزایش بازدید سایت از توصیح کامل امکانات Web Master Tools گوگل فعلا چشم پوشی می کنیم و فقط به ذکر موارد ضروری جهت پیشبرد مراحل مد نظر در افزایش بازدید سایت می پردازیم . بعد از ورود به اکانت Web Master Tools شما بایستی روی گزینه Add a Site کلیک کنید و از طریق روش های ارایه شده سایت یا وبلاگ خود را در Web Master Tools ثبت و مالکیت آن را به اثبات برسانید . پس از طی این مراحل نام سایت شما در Web Master Tools ثبت می شود و شما باید روی آن کلیک کنید .


 


در قدم اول برای اینکه گوگل سایت شما را بصورت کامل شناسایی کند بایستی نقشه سایتتان (Site Map) را به Web Master Tools معرفی و ثبت کنید . برای انجام این کار بایستی در ستون سمت راست به قسمت Crawl مراجعه کنید و روی گزینه Sitemap کلیک کنید . در صفحه باز شده روی گزینه Add/Test Sitemap که در یک جدول کوچک قرمز رنک در بالا سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک کنید و آدرس نقشه سایت و RSS فید سایتتان را در آن ثبت و ارسال کنید و بعد از اتمام این مراحل کل لینک های سایت یا وبلاگ شما در گوگل معرفی شده و گوگل تمام لینک های سایت و وبلاگ شما را بصورت نسبی می شناسد . همچنین توصیه می کنم در صورتی که سایت یا وبلاگ بزرگی دارید فقط از یک نقشه سایت استفاده نکنید و برای هر بخش و دسته بصورت مجزا نقشه سایت تهیه کنید چون در صورتی که هر نقشه سایت بیشتر از هزار لینک داشته باشد یا حجم آن بیشتر از یک مگابایت باشد در مراحل بعدی افزایش بازدید سایت از جمله مرحله ایندکس که در جلوتر به آن می پردازیم دچار مشکل می شوید و سرعت افزایش بازدید سایت شما کاهش می یابد . بعد از انجام این کار مرحله اول افزایش بازدید سایت به اتمام رسیده است و شما باید می توایند وارد مرحله دوم افزایش بازدید سایت بشوید .


 


آموزش افزایش بازدید سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل فقط در 15 روز 100% تضمینی


 


در مرحله دوم افازیش بازدید سایت باید این نکته را به شما گوش زد کنم که یکی از مهم ترین معیار های گوگل در افزایش بازدید سایت و افزایش رنک و رتبه یک سایت یا وبلاگ تعداد لینک های آن سایت در سایر سایت ها و در حقیقت سایت های لینک دهنده به سایت شما (Links to your Site) می باشد پس در این مرحله ما قدم را فراتر از سایت گوگل میگذاریم و بایستی تمام لینک های سایت خود را در تمام موتورهای جستجوی دنیا ثبت کنید . برای رسیدن به این منظور نرم افزار های زیادی وجود دارد که شما می توانید با جستجو در گوگل این نرم افزار ها را پیدا کنید . دلیل پیشنهاد نرم افزار برای این قسمت از افزایش بازدید سایت به شما این است که اولا هیچ کاربری و اللخصوص یک کاربر مبتدی امکان استخراج و پیدا کردن تمام لینک های سایت خود را ندارد و  به عنوان مثال در یک سایت کوچک مثل سایت من که حدود 25 پست دارد لینک های بدست آمده و استخراج شده حدود 800 لینک می باشد که اگر کاربری توانایی استخراج و پیدا کردن این همه لینک را نیز داشته باشد مطمعینا ثبت این تعداد لینک بصورت جداگانه در 250 موتور جستجوی دنیا سال ها وقت می برد در حالی که نرم افزار ها بصورت اتوماتیک در چند دقیقه این کار را انجام می دهند . نرم افزار های امروزی که در این زمینه ساخته شده اند امکان استخراج کلیه لینک های سایت شما و امکان تعریف نامحدود کلمات کلیدی توسط شما برای نرم افزار را دارند و کلیه لینک های سایت شما بصورت اتوماتیک به همراه کلیه کلمات کلیدی که شما دوست دارید برای کلیه موتورهای جستجوی دنیا ارسال می شود که نقش بسزایی در افزایش بازدید سایت و مرحله بعدی که ایندکس و ثبت نهایی لینک های در موتور های جستجو می باشد ایفا میکند . این مرحله افزایش بازدید سایت طبق تجربه حدود 2 روز به دلیل نیاز به دفعات تکرار ارسال لینک و کلمات کلیدی به موتور های جستجو طول می کشد و قبل از اتمام این مرحله نمی توان وارد مرجله بعدی افزایش بازدید سایت شد .


 


در مرحله سوم آموزش افزایش بازدید سایت ما قصد داری لینک هایی که در مراحل قبلی برای گوگل و سایر موتور های جستجوی دنیا از جمله یاهو , بینگ , . . . ارسال کردیم ثبت نهایی کنیم که موجب قرار گرفتن لینک های سایت شما و کلمات کلیدی تعریف شده در نتایج موتور های جستجو می شود . از این مرحله افزایش بازدید سایت به بعد شما وارد مقدمه مرحله افزایش رنک که یکی از مهم ترین مراحل افزایش بازدید سایت می باشد شده اید . دلیل این ادعا این است که خیلی از صاحبان سایت و وبلاگ وجود دارند که با وجود تعداد زیادی پست و اپدیت مرتب سایت یا وبلاگشان تعداد بازدید خیلی پایین دارند و اصلا نتایج ورودی گوگل به سایتشان مطلوب نیست. دلیل آنها عدم ایندکس و پایین بودن لینک های ایندکس شده سایتشان در گوگل می باشد . یکی از این سایت ها که برای افزایش بازدید سایت به من مراجعه کرده بود بعد از چک کردن لینک های ایندکس شده اش متوجه شدم که از میان حدود 6 هزار لینک موجود در سایت فقط 450 لینک ایندکس و وارد موتور های جستجو شده بود و به دلیل عدم رسیدگی به لینک های ایندکس شده موجب Overflow و خفه شدن سایت شده بود و با ارسال پست های جدید فقط وخامت حال سایت بدتر می شد . این مرحله یکی از مهم ترین مراحل افزایش بازدید سایت می باشد که اکثریت کاربران به علت عدم آشنایی با آن مشکل دارند . شما برای متوجه شدن تعداد کلی لینک های سایت و وبلاگتان و تعداد لینک های ایندکس شده می توانید از همان مرحله اول آموزش افزایش بازدید سایت که مربوط به Web master Tools می شد استفاده کنید و  با مراجعه به همان قسمت نقشه سایت تعداد لینک های کلی موجود در هر قسمت نقشه یا فید سایت و در مقابل تعداد لینک های ایندکس شده از آن تعداد را مشاهده کنید . پیش تر به این موضوع اشاره کردیم که فاکتور های مهم در ایندکس سریع نقشه سایت با حجم و ابعاد مناسب می باشد .


 


حال بعد از توضیحاتی که پیرامون این مرحله از افزایش بازدید سایت پرداختیم به ارایه توضیحاتی در مورد نحوه انجام مرحله ایندکس لینک های سایت می پردازیم . شما با انجام یک سری کارها موجب ایندکس سریع تر لینک های سایت خود در موتور های جستجو می شوید و ایندکس لینک های را از جندین روز یا چندین ماه یا طبق توضیحات قبلی در مورد بعضی سایت ها هرگز , به چند ساعت کاهش می دهید . برای رسیدن به این منظور شما چند راه دارید .


 


1 - تحت فشار گذاشتن و مطلع کردن موتورهای جستجو و سرور های آنها از لینک های سایت خود .


 


2 - معرفی لینک های سایت خود از طریق لینک های قوی سایر سایت ها و در حقیقت پشتیبان گیری از سایت های قوی تر (بک لینک)


 


در این مرحله از افزایش بازدید سایت فقط به توضیح قسمت اول می پردازیم چون قسمت دوم بصورت مجزا مربوط به قسمت چهارم افزایش بازدید سایت نیز می باشد که در آنجا بصورت کافی توضیح داده خواهد شده .


 


این قسمت از افزایش بازدید سایت اصلا توسط خود کاربر انجام شدنی نمی باشد و نیاز به نرم افزار های ویژه ای دارد که بصورت مستمر با ارسال و تحت فشار گذاشتن موتور های جستجو و سرور های مختلف آنها موجب ایندکس و تایید نهایی لینک های سایت شما  و ثبت آنها در موتور های جستجو و افزایش بازدید سای شما میشوند . نام این نرم افزار ها Ping کننده است . کار این نرم افزار ها این است که شما تمام لینک های سایت خود را به آنها ارایه می دهید و این نرم افزار ها بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به علم و دانشی از سوی شما و بصورت کاملا اتوماتیک تمام این لینک ها را بصورت تک به تک به چند صد سرور مختلف معرفی می کنند . کار این نرم افزار های افزایش بازدید سایت مثل خفاش است . زیرا این نرم افزار ها لینک سایت شما را مثل یک موج و اکو برای یک سرور ارسال می کنند و در جواب و موج برگشتی آن سرور نیز یک بازدید از سایت شما انجام میدهد و لینک ارسال شده را تایید میکند . مدت کسب نتیجه مطلوب و نهایی و مدت زمان اجرا در این مرحله افزایش بازدید سایت بستگی به اوضاع سایت شما دارد و برای یک سایت معمولی که اوضاع متوسطی دارد حدودا دو تا سه روز طول می کشد و باید روزانه 3 -4 مرتبه کل لینک ها Ping شوند تا فشار لازم به سرور ها جهت تایید نهایی وارد شود . شما زمانی متوجه می شوید که کار شما در این مرحله از افزایش بازدید سایت به پایان رسیده است و می توانید وارد مرحله بعدی افزایش بازدید سایت شوید که به قسمت نقشه سایت  Web Master Tools گوگل وارد شوید و نتیجه حداقل 75% لینک های سایت شما ایندکس شده باشد . در غیر این صورت باید تا زمان رسیدن به این نتیجه کار خود را در این مرحله افزایش بازدید سایت انجام دهید و طبق توضیحات ارایه شده در اول این پست مراحل افزایش بازدید سایت دارای زمان بندی و اولویت می باشند و بدون به پایان رساندن یک مرحله از افزایش بازدید سایت نمی توانید به مراحل بعدی افزایش بازدید سایت وارد شوید و در صورت نادیده گرفتن این تذکرات به نتیجه مطلوب در افزایش بازدید سایت دست نخواهید یافت . با این تفاصیر کار ما در این مرحله از افزایش بازدید سایت نیز به پایان رسیده است و آماده رفتن به مرحله چهارم افزایش بازدید سایت هستیم .


 


مرحله چهارم :در مراحل قبلی افزایش بازدید سایت ما توانستیم لینک های سایت خود را در موتور های جستجو ثبت کنیم و لینک های ما وارد نتایج موتور های جستجوی موتور های مختلف گردید اما همانطور که در ابتدای توضیحاتم در زمینه افزایش بازدید سایت خدمتتون عرش کردم ثبت لینک های شما در موتور های جستجو زمانی بدرد شما می خورد و کاربردی خواهد بود و موجب افزایش بازدید سایت خواهد شد که در صفخات اول نتایج جستجو ظاهر شود . در حال حاضر که لینک های شما تازه در موتور های جستجو ثبت شده است دارای هیچ گونه رنک و رتبه ای نمی باشد و به همین دلیل در صفحات اول موجود نمی باشد و ما در این مرحله از افزایش بازدید سایت قصد داریم به شما نحوه کسب رنک و رتبه برای لینک های سایتتان را در یک زمان خیلی کوتاه آموزش دهیم .


 


اجازه دهید این مرحله از افزایش بازدید سایت را با یک مثال ساده برای شما شفاف کنم . تصور کنید یک بچه دبستانی که هیچ برادر و خواهر و دوستی هم ندارد اگر بچه های کلاس بالاتر بهش زور بگن و قولدوری کنند هیچ کاری ازش ساخته نیست . در حالی که اگر آن بچه چند تا دوست و رفیق یا برادر خواهر بزرگتر در همان مدرسه داشت به علت پشتیبانی که ازش می شد کسی جرات زور گفتن به آن بچه را پیدا نمی کرد . سایت شما همان بچه است . در صورتی که تک و تنها باشید به سختی می توانید جلوی سایت های قوی تر که سال ها از شما سابقه کاری بیشتری دارند و نقش همان بچه قولدور ها را ایفا میکنند قد الم کنید و حرفی برای زدن نخواهید داشت . اما اگر توسط چند سایت خوب و قدرتمند دیگر که نقش دوستان شما را بازی می کنند حمایت شوید در صورتی که قدرت سایت های حامی شما از سایت های رقیب شما بیشتر باشد شما می توانید از سایت های رقیب با چندین سال سابقه حتی در یک مدت کوتاه جلو بیوفتید و به افزایش بازدید سایت خوب دیت پیدا کنید .


 


در اصطلاح به این سایت ها بک لینک ( Backlink ) و به این عملکرد بک لینک گیری گفته می شود .این مرحله از افزایش بازدید سایت مهم تری مرحله از این فرایند می باشد . هر چه تعداد بک لینک ( Backlink ) های سایت شما بیشتر باشد و هر چه بک لینک ( Backlink ) ها از کیفیت و رنک و رتبه بهتری برخوردار باشند قدرت پشتیبانی بهتری را برای شما ایفا می کنند . دلیل هم این است که به عنوان مثال سایت های رقیب شما 100 هزار بک لینک ( Backlink ) با میانگین رنک 3 دارند , در صورتی مه شما یک میلیون بک لینک ( Backlink ) به میانگین رنکی مثل آنها یا حتی بیشتر از آنها باشید به علت اینکه سایت های بیشتری از سایت شما حمایت کرده اند و محتوا و کیفیت مطالب سایت و پست ها و لینک های سایت شما را تایید کرده اند پس گوگل اهمیت و رتبه بیشتری به سایت شما می دهد و شما با اینکه تازه ساخت هستید از سایر رقبای خود با سالیان تجربه و هزینه و وقت گذاشتن جلو می افتید و در یک زمان خیلی خیلی کوتاه افزایش بازدید سایت شما دچار یک تغییر اساسسی می شود و به صفحه اول گوگل منتقل می شوید .


 


در مبحث بک لینک ( Backlink ) گیری چندین نکته قابل بررسی می باشد اول اینکه هر بک لینک ( Backlink ) خوب نیست و یک بک لینک ( Backlink ) خوب برای اینکه بتواند نقش مثبت در افزایش رنک و رتبه سایت شما و کتقابلا موجب افزایش بازدید سایت شما شود باید یک سری فاکتور های خاص را دارا باشد .


 


فاکتور بک لینک ( Backlink ) بودن یک لینک در یک طرفه بودن آن است و در صورتی که تبادل لینک دو طرفه انجام شود بک لینک نیست که در جلوتر بیشتر به این مبحث می پردازیم .


 


سایت های به دو صورت به هم لینک می دهند که شامل لینک دادن مستقیم ( Do-Follow ) و لینک دادن غیر مستقیم ( No-Follow ) می شود .


 


برای بک لینک ( Backlink ) گیری و افزایش بازدید سایت شما نیاز به لینک های مستقیم خواهید داشت و لینک های غیر مستقیم به عنوان بک لینک محسوب نمی شوند . زیرا لینک های مستقیم یا همان Do-Follow محتوای سایت و پست های شما را تایید می کنند و گوگل فقط این سایت ها را به عنوان بک لینک قبول می کند . زیرا یک پشتیبان باید از طرف مقابلش حمایت کند و در غیر این صورت اسمش پشتیبان نیست که دقیقا مصداق لینک های غیر مستقیم و No-Follow  می باشد .


 


آموزش افزایش بازدید سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل فقط در 15 روز 100% تضمینی


 


نکته بعدی در زمینه بک لینک ( Backlink ) گیری این بود که از هر سایت رایگان و نرم افزار ناشناخته ای برای بک لینک ( Backlink ) گیری استفاده نکنید . زیرا در الگوریتم جدید مرغ مگس خوار گوگل در اپدیت این سری رنکینگ سایت ها اجرایی شدن موجب کاهش رنک و

ارسال شده در تاریخ : 2 بهمن 1392 ساعت 23:00

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : :
نام کاربری :
تاریخ عضویت : 11 دی 1348
تعداد مقالات ارسالی : 28
تعداد لینک ها : 64